Аудіо і відео

Аудио

Видео

Hi-Fi

Кинозалы

Мультирум

Коммерческий звук

АУДІО-ВІДЕО В РОЗУМНОМУ БУДИНКУ

Розумний будинок дарує комфортне управління всіма мультимедійними системами приміщення: аудіо та відео мультирум, обладнання домашнього кінозалу і Hi-Fi аудіосистеми, а також проектування комерційного звуку. Автоматизація всіх пристроїв в будинку забезпечує легкий перегляд фільму, комфортне прослуховування музики і дозволяє отримати доступ до всіх домашніх аудіо і відео файлів в будь-якій точці будівлі.

Мультирум – це розумна технологія повноцінного розподілу аудіо і відео сигналів по різних зонах об’єкта. Головною перевагою функції мультирум є одночасне відтворення різного медіаконтенту в окремих кімнатах всередині приміщення або на вулиці. Більш того, всі зони об’єкта мають незалежне управління з загального додатка на смартфоні або з настінної панелі. Аудіо мультирум і відео мультирум створюють оптимальні режими управління акустичним обладнанням і відеосистемами. Наприклад, включення музики у всьому будинку з одного пристрою в режимі вечірка або приглушення світла і гучності в режимі Релакс.

Установка кінозалу в рамках технології Розумний будинок-це створення справжнього професійного кінотеатру у себе вдома. Адже якісний домашній кінозал має на увазі не тільки наявність сучасної апаратури, що складається з набору підсилювачів, ресиверів, акустичної системи і проектора. Вкрай важливо провести акустичну підготовку приміщення з правильним оформленням інтер’єру і точним розподілом звукових джерел, які безпосередньо залежать від індивідуального планування. Також головний контролер розумного будинку автоматично управляє освітленням в кінозалі для створення максимального затишку і оптимальних умов перегляду відео.

Жодна відеосистема з першокласним екраном не принесе бажаного задоволення від перегляду без якісного звуку. Аудіосистема Hi-Fi в складі технології Розумний будинок дарує можливість відчути справжню якість звукового відтворення. Домашня Hi-Fi акустика з’єднує всі звукові ефекти в одну цільну картину і створює відчуття реальної присутності. Акустична система Hi-Fi забезпечує повноцінне об’ємне звучання, яке дозволяє почути найдрібніші відтінки музики. Розумний будинок з легкістю оптимізує якісне Hi-Fi звучання з іншими мультимедійними функціями.

Крім того, впровадження розумних систем доступно і в комерційних цілях. Автоматична технологія корпоративного аудіо і відео управління забезпечує необхідну атмосферу і легко оптимізує всі медіафайли. Комерційний звук являє собою фонове аудіо супровід в салонах, магазинах, ресторанах і супермаркетах, систему звукового оповіщення в офісах, торгових центрах, адміністративних і промислових об’єктах. Розумна система комерційного звуку враховує якість і рівномірність покриття фонового звучання як в будівлях з безліччю зон, так і на великих площах.

Компанія Streamline володіє багаторічним досвідом в підборі новітньої техніки аудіо та відео систем розумного будинку. Streamline спеціалізується на створенні індивідуальних проектів з системою мультирум, реалізацією домашніх кінозалів з професійно налагодженою Hi-Fi акустикою і проектуванні найбільш вигідних систем комерційного звуку.

Ежедневно
Контроль
Комфорт
Управление
Безопасно

СЦЕНАРИИ ЗВУКА

Створіть своє індивідуальне управління смарт аудіо та відеосистемами!

06:30

Доброго ранку!

06:40

Улюблений хіт в душі!

19:30

Особливий настрій

20:30

Вечірній настрій

ЩО МИ МОЖЕМО ВАМ ЗАПРОПОНУВАТИ?

управление видео

управління звуком з мобільного

команди надходять з телефону через Інтернет або SMS і потрапляють в головний модуль, який в свою чергу управляє не тільки аудіо-відео апаратурою, але і всією системою розумного будинку. Завдяки цьому, ви можете управляти системою, незважаючи на місце, де ви знаходитесь

зонування аудіо та відеосигналу

можна створювати сценарій, в якому приміщенні буде відтворюватися відео або музика

кинозал в умном доме

домашній кінозал

ви можете вибрати варіант з установкою телевізора або екран з проектором. Разом з відеообладнанням в домашньому кінозалі створюються потужні багатоканальні акустичні системи і процесори з підтримкою форматів Dolby Digital і DTS. Для варіантів з проекторами розмір екрану обмежується тільки габаритами простору вашої кімнати.

панели управления умным домом
беспроводной умный дом
активная безопасность
спутниковое ТВ
видео сервера
комфортный звук
безопасность периметра
озвучивание помещений
мультирум
охранные системы дома
локальная сеть wifi