Наші бренди

Бренд Gira системы Умный дом

Gira Giersiepen

Gira Giersiepen GmbH – світовий лідер у сфері виробництва електроустановного обладнання. Сьогодні асортимент продукції компанії включає високоякісну електроінсталяційну техніку різного призначення: від вимикачів і розеток до нових, орієнтованих на майбутнє систем інтелектуального керування будівлею – Gira Smart Home та Gira HomeServer.

Під торговою маркою Гіра випускаються сучасні розетки і вимикачі, яким віддають перевагу рядові користувачі та професіонали. Цей німецький бренд має довгу історію, крізь яку червоною ниткою проходять два незмінні правила: бездоганний стиль та висока якість. Їх неухильне дотримання дозволило компанії завоювати визнання мільйонів споживачів.

Бренд RTI системы Умный дом

RTI

Компанія RTI є лідером систем автоматизації середнього сегменту, активно розвивається і оновлює свою лінійку обладнання в ногу з часом. В асортимент продукції RTI входять пульти керування (T2i, T2x, T4x), панелі керування (KA11, KA8), процесори керування (XP-8v, XP-6s, XP-3), аудіо-відео комутатори та різноманітні аксесуари. На основі цих компонентів можна побудувати систему керування будь-якого масштабу. Також підтримується інтеграція зі світовими лідерами індустрії Lutron, Denon, Yamaha, Samsung, Nuvo, Z-Wave.

Інтерфейс керування легко конфігурується під завдання конкретного проекту. В якості основного бездротового інтерфейсу зв’язку використовується надійний захищений бездротовий протокол Zigbee. Продукти RTI відмінно зарекомендували себе як надійні та перевірені рішення.

Бренд Iport системы Умный дом

iPort

Компанія iPort винайшла та випускає кріплення, які дозволяють інтегрувати мобільні пристрої Apple у наше життя. Це перша у світі док-станція для iPod, настінне кріплення для iPad – Launchport iPad, Surface Mount. LaunchPort – перша та єдина у світі система індуктивної зарядки для iPad. Настільні док-станції LuxePort Basestation дозволяють зробити iPad невід’ємною частиною інтер’єру будинку чи офісу.

Сьогодні iPort підвищує зручність та вирішує проблеми використання планшетів iPad не тільки в домашніх інсталяціях, а й у готелях, офісах, шоурумах, яхтах і навіть транспортних засобах.

Бренд JUNG системы Умный дом

JUNG

Продукція JUNG поєднує в собі надійність систем автоматизації будівель Розумний будинок, що відповідають вимогам завтрашнього дня, та естетичний дизайн, відзначений знаком якості «зроблено в Німеччині».

Автоматизоване керування будинком виконується за допомогою системи KNX.

Завдання сучасної домашньої системи – інтелектуальне керування житловою та робочою зонами, беручи до уваги індивідуальні потреби, а також гарантуючи якість та зручність. Важливими аспектами є комфорт, економічність та енергоефективність. З метою забезпечення централізованого та розумного керування, система KNX легко поєднує функції пристроїв освітлення, кондиціювання, безпеки та мультимедіа.

Бренд Zennio системы Умный дом

Zennio

Компанія Zennio випускає широкий асортимент виробів KNX: блоки живлення, актуатори, універсальні димери, вхідні модулі, кольорові сенсорні екрани, ємнісні сенсорні вимикачі.

Більше того, компанія Zennio давно зарекомендувала себе виробником унікальних товарів, яких не мають інші постачальники. Наприклад, шлюзи управління кондиціонерами з ІЧ-портом для внутрішніх блоків багатьох відомих виробників, а також з прямим провідним підключенням – для Daikin, Mitsubishi.

Бренд Bose системы Умный дом

Bose

Компанія Bose – один з лідерів серед виробників Hi-Fi домашньої та професійної акустики, а також електроніки – підсилювачів, процесорів.

Головною перевагою акустики Bose є те, що при відносно невеликих розмірах та мініатюрному дизайні вона звучить на рівні повнорозмірних колонок конкурентів. На сьогоднішній день Bose є головним новатором у світі звуку.

Завдяки використанню обладнання Bose у наших проектах ми гарантуємо продукцію високої якості з індивідуальним дизайном та легкістю використання.

Бренд Lutron системы Умный дом

Lutron

Lutron – піонер та лідер індустрії систем керування освітленням. Компанія Lutron першою у світі винайшла і налагодила випуск електронних димерів, що започаткувало цілу індустрію Розумного освітлення. Централізоване управління світлом, впровадження поняття світлових сцен, технології димування та інші інноваційні рішення побачили світ завдяки інженерам Lutron.

Продукція Lutron для керування світлом варіюється від індивідуальних димерів до систем повного керування освітленням, які контролюють цілі комплекси будівель. І найважливіше, що пристрої управління освітленням Lutron продовжують виконувати найцінніше – допомагають людям забезпечувати комфорт, енергозбереження та безпеку у власних будинках.

Бренд AMX LLC системы Умный дом

AMX LLC

Корпорація АМХ – лідер зі світовим ім’ям у розробці систем інтегрованого керування аудіо та відеотехнікою, мовлення, опалення, кондиціювання та освітлення.

Історія компанії АМХ починається в 1982 році (з 1999 по 2001 рік – Panja Incorporated), коли її засновники стали впроваджувати комплексні системи керування приладами та пристроями різних видів. За кілька років спектр обладнання, яким здатні керувати системи AMX, значно розширився, а сама компанія перетворилася на солідну корпорацію, що має дистриб’юторів більш ніж у 40 країнах.

Бренд MikroTik системы Умный дом

Mikrotik

Mikrotik – один із провідних світових виробників мережевого обладнання. В асортименті компанії широкий вибір як обладнання SOHO, так і обладнання операторського класу. Серед пристроїв, що випускаються даною компанією: бездротові точки доступу, дротові та бездротові маршрутизатори, керовані комутатори, оптоволоконне обладнання.

Основними перевагами Mikrotik є продуктивність, гнучкість налаштувань і стабільність роботи, які й принесли бренду світову популярність. При цьому важливу роль відіграє те, що всі пристрої Mikrotik працюють під управлінням власної мережної операційної системи Mikrotik RouterOS, що підтримує роботу з більшістю стандартних мережевих протоколів і технологій. Пристрої від компанії Mikrotik користуються високою популярністю серед професіоналів. На їх базі створюються дедалі більше широкосмугових бездротових мереж, і навіть мереж підприємств і домашніх мереж.

Бренд AUDAC системы Умный дом

Audac

Audac – це бельгійська компанія, яка вже понад 20 років займається проектуванням та випуском різноманітної професійної аудіо апаратури для інсталяцій, студій та концертних залів.

Продукція цієї компанії відрізняється широким асортиментом: підсилювачі, акустичні системи, мікрофони, комутатори. Обладнання Audac підтвердило свою функціональність та якість ідеальною роботою протягом багатьох років.

Розумний будинок – інтелектуальна система для зручного та комфортного життя, яка заслужено стала брендом дизайну приміщень у цивілізованому суспільстві. Проект Розумний будинок поєднує всі сучасні технічні досягнення в один чітко налагоджений процес. Технологія відповідає за керування важливими функціями житлової будівлі. Розумний будинок оптимізує роботу всіх інженерних систем, що відповідають за світло, клімат та звук, допомагає раціоналізувати енергоресурси, контролювати витрати електроенергії, а також забезпечує безпеку.

Streamline допоможе легко втілити в життя Розумний будинок за допомогою найбільш модернізованих технологій та сертифікованого обладнання. Більш того, ми перетворимо купу пристроїв та кілометри проводів на корисний функціональний софт, управління яким стане суцільним задоволенням. Головне бажання, щоб кожному було приємно та затишно перебувати у своєму домі. Адже Розумний дім – чудова можливість заощадити час та присвятити його важливішим справам або цінному спілкуванню з близькими людьми.