ОЗВУЧУВАННЯ КОМЕРЦІЙНИХ ПРИМІЩЕНЬ

Аудио

Видео

Hi-Fi

Кинозалы

Мультирум

Коммерческий звук

Сучасні акустичні системи фонового озвучування успішно застосовуються в різних комерційних сферах діяльності. Адже давно відомо, приємна музика і якісне звуковий супровід може не тільки підняти настрій, створивши в своєму розпорядженні і комфортну атмосферу в приміщенні, але і дозволяє легко налаштувати особливу емоційну зв’язок між людьми.

Більш того, грамотно спроектоване обладнання для комерційного звуку дарує масу вигідних додаткових можливостей. Хороша акустична система озвучування нарівні з високою якістю обслуговування або унікальним стилем інтер’єру приміщення забезпечить саме таке фоновий музичний супровід, яке стане одним з найважливіших чинників прийняття рішення в окремих видах бізнесу.

Надійна акустична система фонового озвучування приміщень також незамінна в багатьох торговельних, розважальних і громадських сферах обслуговування: в магазинах, супермаркетах, торгових центрах, автосалонах, вокзалах, барах, кафе і ресторанах. А конференц-система застосовується для озвучування різних презентацій, виставок, посилення потужності звуку в великих конференц-залах при ділових зустрічах і переговорах.

Фоновий комерційний звук відповідає за підтримання сприятливого і привабливою музичної обстановки, формування позитивного ставлення до бренду і своєчасну подачу необхідної рекламної інформації. До того ж існує спеціальний додаток, що дозволяє швидко і зручно контролювати всю систему озвучування. За допомогою програми можна управляти звуковими настройками, регулювати фонову озвучку за часом або змінювати графік відтворення.

Технічно фонове музичне озвучування складається з джерела звуку, що підсилює апаратури і акустичних систем. Готовий комплект звукового обладнання для комерційних приміщень, як правило, включає звуковий процесор для перетворення цифрового сигналу, багатозонний підсилювач потужності, еквалайзер для настройки частот, селектори звуку, мікрофони оповіщення, а також спеціальний набір колонок.

Компанія Streamline – знають свою справу фахівці в галузі проектування різних систем комерційного звуку. Професіонали Streamline з радістю допоможуть Вам легко знайти готове рішення звукового обладнання і створити індивідуальну систему фонового озвучування приміщень для успішного розвитку будь-якого комерційного бізнесу.

Ежедневно
Контроль
Комфорт
Управление
Безопасно

СЦЕНАРИИ ЗВУКА

Створіть своє індивідуальне управління смарт аудіо та відеосистемами!

06:30

Доброго ранку!

06:40

Улюблений хіт в душі!

19:30

Особливий настрій

20:30

Вечірній настрій

ЩО МИ МОЖЕМО ВАМ ЗАПРОПОНУВАТИ?

управление видео

управління звуком з мобільного

команди надходять з телефону через Інтернет або SMS і потрапляють в головний модуль, який в свою чергу управляє не тільки аудіо-відео апаратурою, але і всією системою розумного будинку. Завдяки цьому, ви можете управляти системою, незважаючи на місце, де ви знаходитесь

зонування аудіо та відеосигналу

можна створювати сценарій, в якому приміщенні буде відтворюватися відео або музика

кинозал в умном доме

домашній кінозал

ви можете вибрати варіант з установкою телевізора або екран з проектором. Разом з відеообладнанням в домашньому кінозалі створюються потужні багатоканальні акустичні системи і процесори з підтримкою форматів Dolby Digital і DTS. Для варіантів з проекторами розмір екрану обмежується тільки габаритами простору вашої кімнати.

панели управления умным домом
беспроводной умный дом
активная безопасность
спутниковое ТВ
видео сервера
комфортный звук
безопасность периметра
озвучивание помещений
мультирум
охранные системы дома
локальная сеть wifi