ПОДИВІТЬСЯ, ЯКИМ МОЖЕ СТАТИ ВАШ “СМАРТ ДЕНЬ”!

Розумний будинок

Розумний будинок-інтелектуальна система для зручного і комфортного життя, яка заслужено стала брендом дизайну приміщень в цивілізованому суспільстві. Проект Розумний будинок об’єднує всі сучасні технічні досягнення в один чітко налагоджений процес. Технологія відповідає за управління важливими функціями житлового будинку. Розумний будинок оптимізує роботу всіх інженерних систем, що відповідають за світло, клімат і звук, допомагає раціоналізувати енергоресурси, контролювати витрати електроенергії, а також забезпечує безпеку.

Незважаючи на численні елементи обладнання, використовувати Розумний будинок просто і комфортно. Завдяки повному комплексу Розумний будинок, кліматичні, освітлювальні та акустичні системи управляються лише одним додатком з доступним інтуїтивним дизайном. Проект розробляється фахівцями для кожного клієнта індивідуально, з урахуванням особистих переваг. Інтелектуальна технологія дозволяє створювати в програмі сценарії і оптимальні режими, які автоматично контролюють функції будинку, чітко дотримуючись необхідну послідовність дій.

Безсумнівно, інтелектуальна система Розумний будинок має на увазі складний набір різних технологій. Комплекс обладнання складається з чутливих датчиків, виконавчих пристроїв, елементів управління і головних контролерів централізованої системи будинку. Проект Розумний будинок охоплює освітлення, Клімат, аудіо та відео техніку, а також системи безпеки та локальні мережі. Сценарії розумного будинку приносять незамінну користь, так як швидко вирішують будь-які рутинні завдання.

Саме з’єднання всіх інженерних систем будинку в єдине ціле максимально сприяє комфортним автоматичним сценаріям. У той час як вибіркове використання систем перетворюється в звичайне управління світлом або температурою, яке витрачає зайву електроенергію або навіть згубно впливає на здоров’я. Наприклад, якщо в кімнаті підвищений рівень вуглекислого газу, за сценарієм Розумний будинок автоматично запустить вентиляцію. Або ж вирівняє мікроклімат приміщення і заощадить енергоресурси, якщо в програмах кондиціонера і теплої підлоги виник конфлікт температур.

Часто неправильне рішення технічних завдань розумного будинку призводить до незручностей. Компанія Streamline в першу чергу враховує всі побажання клієнта, допоможе правильно спроектувати і якісно реалізувати установку розумного будинку. Професіоналізм співробітників дозволяє підібрати ідеальне обладнання і спрогнозувати всілякі ризики ще на етапі проектування системи. А довгий досвід роботи дає можливість створити проект без зайвих витрат часу. Компанія використовує тільки передові технології від кращих світових брендів, тому легко гарантує якість продукції і точне виконання проекту.

Streamline допоможе легко втілити в життя Розумний будинок за допомогою найбільш модернізованих технологій і сертифікованого обладнання. Більш того, ми перетворимо купу пристроїв і кілометри проводів в корисний функціональний софт, управління яким стане суцільним задоволенням. Головне бажання, щоб кожному було приємно і затишно перебувати в своєму будинку. Адже Розумний будинок-прекрасна можливість заощадити час і присвятити його на більш важливі справи або цінне спілкування з близькими людьми.

НАПРЯМОК

У НАШИХ ПРОЕКТАХ МИ З’ЄДНУЄМО ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

УПРАВЛІННЯ ОСВІТЛЕННЯМ

Автоматичне керування світлом

УПРАВЛІННЯ КЛІМАТОМ

Комфортна температура в будь-який час року!

АУДІО

У вашому будинку Вам навіть звук підкоряється!

ВІДЕО

Запрограмуйте свій відеоформат!

СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ

Дійсно безпечний будинок

ЛОКАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Повна автоматизація

НАШІ ПРОЕКТИ

ЧОМУ НАС ВИБИРАЮТЬ?

як ми працюємо?

ми знаємо, як і на якому обладнанні зробити SMART проект. За нашими плечима більше 10 років досвіду.

наші напрацювання і рішення, які ми пропонуємо замовникам – це результат більше сотні реалізованих проектів абсолютно різної складності.

Ми — команда, для якої головне – це функціональні рішення, надійність і задоволення потреб наших клієнтів!

Этап 1
Запрос клиента. Предварительный расчет.
Этап 2
Согласование бюджета. Подготовка проекта.
Этап 3
Договор. Реализация проекта.
gira
RTI
умный дом модернизация
jung
ekinex
цена на систему умный дом
smart day
управление шторами
lutron свет шторы
amx lutron
надежный умный дом
дизайн панели управления