Клімат

Клімат

Опалення

Вентиляція

Управління

Контроль вологості

Кондиціонування

КОМФОРТНИЙ МІКРОКЛІМАТ

Правильна температура і чисте повітря в будинку сприяють не тільки комфортним умовам життя, але і є основною запорукою здоров’я людини. Саме тому Розумний будинок має багатофункціональну систему управління кліматом. Розумна система автоматично регулює температуру і якість повітря, забезпечує економне опалення, якісне кондиціонування, виконує своєчасну вентиляцію і точний контроль рівня вологості у всіх приміщеннях.

Розумний будинок управляє всіма параметрами клімату, веде незалежний термоконтроль приміщень і підтримує різну температуру в окремих кімнатах одночасно. Алгоритми управління кліматом в розумному будинку контролюють правильну роботу кондиціонування та опалення, не допускаючи конфлікту систем. Спеціальні розумні датчики відстежують рівень вологості і чистоту повітря. А на основі отриманих з датчиків даних розумна система включає в необхідних зонах будинку процес фільтрації, осушення або зволоження повітря.

Автоматичне управління буде цілодобово підтримувати оптимальну температуру в денному і нічному режимі, виконуючи задані сценаріями алгоритми управління для різних кімнат. Автоматичні сценарії дають можливість змінювати температурні режими за розкладом або створити окремий постійний мікроклімат в спеціальних приміщеннях будинку, що вимагають особливих кліматичних умов. Наприклад, додатковий обігрів ванної або постійне зниження вологості повітря в бібліотеці. Сценарії клімату надають логічне управління в залежності від часу доби або дня тижня.

Розумний будинок дозволяє керувати кліматом у всьому будинку за допомогою зручних центральних панелей або єдиної програми на телефоні або планшеті. Замість витрати часу на пошуки різних пультів від кондиціонера або обігрівача, досить натиснути одну кнопку запуску автоматичного сценарію і програма сама вирівняє вологість і температуру, заощадивши при цьому електроенергію. Таким чином, наявність комплексної системи клімату позбавляє від багатьох повсякденних турбот і необхідності самостійно стежити за споживанням енергії. Адже розумна технологія управління охоплює всі кліматичні системи в будинку і, в залежності від заданих сценаріїв, задіє тільки ті прилади, які будуть найбільш ефективними і найменш енерговитратними в даний момент.

Правильна робота комплексної системи управління кліматом безпосередньо залежить від якості її проектування. Враховуючи багато років успішного досвіду роботи, Streamline володіє всіма професійними навичками створення кращих кліматичних технологій розумного будинку на базі сучасного обладнання. Фахівці компанії Streamline розроблять для Вас злагоджену єдину систему управління кліматом, яка подарує бажаний комфорт і подбати про ваше здоров’я.

управление климатом в умном доме
amx lutron
intesisbox
knx jung gira
jung
gira jung
надежный умный дом
управление климатом

Сценарії клімату

 

  • режим “Комфорт”. Обігрів +21 С ° охолодження + 24 с °
  • режим “Нічний”. Обігрів +19 С° охолодження + 26 с °
  • режим “очікування”. Обігрів + 17 С ° охолодження +28 с °
  • Режим “відпустка”Обігрів + 10 С ° охолодження +35 С°

ПЕРЕВАГИ РОЗУМНОГО КЛІМАТУ

замислюєтеся над тим, чи необхідна мені така система?

розгляньте очевидні переваги.

коли ми вранці прокидаємося, включається режим “Комфорт«, ми займаємося своїми справами, йдучи з дому активуємо функцію» вимкнути Все«, крім того, що вимкнеться освітлення і всі електропобутові прилади, які в нашу відсутність не потребують живлення, система клімату перейде в режим» очікування”, в літній час по сонячній стороні закриються штори (ролети). По суті в більшості випадків джерела тепла або холоду просто відключаться, і будуть підтримувати температуру Обігрів +17с° охолодження +28С°.

Після повернення додому з вулиці, при включенні освітлення в передпокої, система автоматично перейде в режим «Комфорт» і досить швидко і економно, не включаючись на 100% своєї потужності вийде на задану температуру.

За таймером або спеціальній команді, ввечері вся система перейде в Режим «Нічний», який триватиме до ранку.

Якщо ми їдемо надовго, є режим “відпустка”, коли температурний режим підтримується в такому діапазоні, щоб не нашкодити техніці, підлогового покриття, і не дати замерзнути водяній системі обігріву.
Природно, що конкретні температури в кожному режимі залежать тільки від побажання замовника.

управление кондиционированием

Великий діапазон функцій

Велика функціональність дозволяє створити мікроклімат і значно економити

управление климатом

Термоконтроль

Незалежна терморегуляція різних приміщень: спальні, кухні, дитячої кімнати та ін.

умный дом

Безпека

Забезпечується за рахунок своєчасного реагування на надзвичайні ситуації: порушення цілісності труб, виходу з ладу модулів системи опалення, відмови або поломки електричного нагрівального кабелю (тепла підлога). Відбувається повне відключення (знеструмлення). І система сповістить Вас про аварію;

ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО ВСІ ФУНКЦІЇ РОЗУМНОГО БУДИНКУ