Локальні мережі

Локальні мережі

Wi-Fi

Зберігання даних

Побудова інфраструктури

ЛОКАЛЬНІ МЕРЕЖІ ІЗ ЗАХИСТОМ ІНФОРМАЦІЇ

У нинішній час сучасні технології локальних мереж активно застосовуються для створення різних систем зв’язку і передачі електронних даних. Локальні мережі дозволяють передавати будь-які обсяги мультимедійного контенту з серверів зберігання даних та інших пристроїв. Локальна мережа розумного будинку являє собою побудову чіткої інформаційної інфраструктури, яка здійснює єдине підключення пристроїв між собою. Технологія структурованих кабельних мереж гарантує швидкісний безперебійний зв’язок, зручне зберігання будь-яких даних і підвищений захист пристроїв від небажаних хакерських атак.

Розумний будинок проектується на базі локальної мережі, як засіб передачі всіх необхідних даних. Локальна мережа розумного будинку забезпечує правильне функціонування всіх систем будівлі, так як відповідає за своєчасну відправку і розподіл інформації про стан всіх приміщень. Додатково до всього іншого, правильна архітектура і логічна настройка локальної мережі гарантує взаємодію безлічі інформаційних сервісів різного призначення, створюючи ефективне управління всіма системам розумного будинку з будь-якого пристрою. Більш того, структурована локальна мережа дозволить контролювати доступ на територію за допомогою розпізнавальних біометричних систем або в будь-який момент відправити докладний звіт з відеокамер за запитом господаря.

Локальна мережа системи розумного будинку може проектуватися за допомогою дротових або бездротових технологій, кожна з яких має свої незамінні переваги. Бездротова локальна мережа-це гарантована зручність зв’язку, що дозволяє легко підключити велику кількість пристроїв і одночасно позбутися від маси дротових кабелів. Найбільш популярною бездротовою технологією на сьогоднішній день є загальновідомий Wi-Fi. Провідна локальна мережа, в свою чергу, дозволяє передавати великі масиви даних і забезпечує швидке, якісне і безперебійне з’єднання.

Компанія Streamline з легкістю реалізує розумну технологію локальної мережі в квартирі, заміському будинку або будь-якому комерційному будинку. Співробітники компанії підбирають тільки надійне, високопродуктивне і якісне обладнання. Застосування новітніх технологій локальних мереж дає можливість зручного і комфортного управління не тільки системами зв’язку, але і всіма іншими компонентами розумного будинку. Адже саме детальне планування локальної мережі професіоналами Streamline дозволить вам повною мірою відчути весь спектр переваг сучасної технології Розумний будинок.

Гарантии

Бесперебойная работа сети

Захист

від хакерських атак і промислового шпигунства

Безпека

Зберігання та доступність інформації

Сервіс

досвідчені співробітники, доступні 24/7

локальные сети

Як ми працюємо?

Аналіз потреб клієнта

Надаємо варіанти

Узгодження та впровадження

Налагодження та налаштування

СТВОРЕННЯ ТА

ОБСЛУГОВУВАННЯ

СЕТЕЙ

Правильна архітектура і логічна настройка мережі є запорукою стабільної і надійної роботи. Тому монтаж і обслуговування локальних мереж у вашому офісі краще довірити компанії Streamline. У нас найкращі ціни! Звертайтесь!

НАЛАШТУВАННЯ МЕРЕЖ ВІД STREAMLINE

 

Безпека даних і захист від несанкціонованого доступу

Ідеальна робота не тільки окремого персонального комп’ютера, але і високошвидкісна робота цілої мережі! Звертайтесь!