Аудіо і відео

АУДІО-ВІДЕО В РОЗУМНОМУ БУДИНКУ

Розумний будинок дарує комфортне керування всіма мультимедійними системами приміщення: аудіо та відео мультирум, обладнання домашнього кінозалу та Hi-Fi аудіосистеми, а також проектування комерційного звуку. Автоматизація всіх пристроїв у будинку забезпечує легкий перегляд фільму, комфортне прослуховування музики та дозволяє отримати доступ до всіх домашніх аудіо та відео файлів у будь-якій точці будівлі.

Мультирум – це розумна технологія повноцінного розподілу аудіо та відео сигналів по різних зонах об’єкта. Головною перевагою функції мультирум є одночасне відтворення різного медіаконтенту в окремих кімнатах усередині приміщення або ж на вулиці. Більше того, всі зони об’єкта мають незалежне керування із загального додатка на смартфоні або з настінної панелі. Аудіо мультирум і відео мультирум створюють оптимальні режими керування акустичним обладнанням та відеосистемами. Наприклад, увімкнення музики в усьому будинку з одного пристрою в режимі Вечірка або приглушення світла та гучності у режимі Релакс.

Установка кінозалу в рамках технології Розумний будинок – це створення справжнього професійного кінотеатру у себе вдома. Адже якісна домашня кінозала містить не тільки сучасну апаратуру, що складається з набору підсилювачів, ресиверів, акустичної системи та проектора. Вкрай важливо провести акустичну підготовку приміщення з правильним оформленням інтер’єру і точним розподілом звукових джерел, які безпосередньо залежать від індивідуального планування. Також головний контролер Розумного будинку автоматично керує освітленням у кінозалі для створення максимального затишку та оптимальних умов перегляду відео.

Жодна відеосистема з першокласним екраном не дасть бажаного задоволення від перегляду без якісного звуку. Аудіосистема Hi-Fi у складі технології Розумний будинок дарує можливість відчути справжню якість звукового відтворення. Домашня Hi-Fi акустика поєднує всі звукові ефекти в одну цільну картину та створює відчуття реальної присутності. Акустична система Hi-Fi забезпечує повноцінне об’ємне звучання, що дозволяє почути найдрібніші відтінки музики. Розумний будинок легко оптимізує якісне Hi-Fi звучання з іншими мультимедійними функціями.

Крім того, впровадження розумних систем доступне і в комерційних цілях. Автоматична технологія корпоративного аудіо і відео керування забезпечує необхідну атмосферу та легко оптимізує всі медіафайли. Комерційний звук являє собою фоновий аудіо супровід у салонах, магазинах, ресторанах та супермаркетах, систему звукового оповіщення в офісах, торгових центрах, адміністративних та промислових об’єктах. Розумна система комерційного звуку враховує якість та рівномірність покриття фонового звучання як у будівлях з безліччю зон, так і на великих територіях.

Компанія Streamline має багаторічний досвід у підборі новітньої техніки аудіо та відео систем Розумного будинку. Streamline спеціалізується на створенні індивідуальних проектів із системою мультирум, реалізацією домашніх кінозалів із професійно налагодженою Hi-Fi акустикою та проектуванні найбільш вигідних систем комерційного звуку.

СЦЕНАРИИ ЗВУКА

Створіть своє індивідуальне управління смарт аудіо та відеосистемами!

06:30

Доброго ранку!

06:40

Улюблений хіт в душі!

19:30

Особливий настрій

20:30

Вечірній настрій

ЩО МИ МОЖЕМО ВАМ ЗАПРОПОНУВАТИ?

управление видео

Управління звуком з мобільного

Команди надходять з телефону через Інтернет або SMS і потрапляють в головний модуль, який в свою чергу управляє не тільки аудіо-відео апаратурою, але і всією системою розумного будинку. Завдяки цьому, ви можете управляти системою, незважаючи на місце, де ви знаходитесь

умный дом мультирум проект обслуживание

Зонування аудіо та відеосигналу

Можна створювати сценарій, в якому приміщенні буде відтворюватися відео або музика

кинозал в умном доме

Домашній кінозал

Ви можете вибрати варіант з установкою телевізора або екран з проектором. Разом з відеообладнанням в домашньому кінозалі створюються потужні багатоканальні акустичні системи і процесори з підтримкою форматів Dolby Digital і DTS. Для варіантів з проекторами розмір екрану обмежується тільки габаритами простору вашої кімнати

Проект, установка и обслуживание Bose умный дом
Проект, установка и обслуживание Monitor Audio умный дом
Проект, установка и обслуживание Audioquest умный дом
Проект, установка и обслуживание SCP умный дом
Проект, установка и обслуживание Denon умный дом
Проект, установка и обслуживание Niles умный дом
Проект, установка и обслуживание JBL умный дом
Проект, установка и обслуживание Audac умный дом
Проект, установка и обслуживание Samsung умный дом
Проект, установка и обслуживание RTI умный дом
Проект, установка и обслуживание Sonance умный дом