Озвучування комерційних приміщень

Сучасні акустичні системи фонового озвучування успішно застосовуються у різних комерційних сферах діяльності. Адже давно відомо, приємна музика та якісний звуковий супровід може не тільки підняти настрій, створивши приємну та комфортну атмосферу в приміщенні, але і дозволяє легко налаштувати особливий емоційний зв’язок між людьми.

Більше того, грамотно спроектоване обладнання для комерційного звуку дарує безліч вигідних додаткових можливостей. Хороша акустична система озвучування нарівні з високою якістю обслуговування або унікальним стилем інтер’єру приміщення забезпечить саме такий фоновий музичний супровід, який стане одним із найважливіших факторів ухвалення рішення в окремих видах бізнесу.

Надійна акустична система фонового озвучування приміщень також незамінна у багатьох торгових, розважальних та громадських сферах обслуговування: у магазинах, супермаркетах, торгових центрах, автосалонах, вокзалах, барах, кафе та ресторанах. А конференц-система застосовується для озвучування різноманітних презентацій, виставок, посилення потужності звуку у великих конференц-залах під час ділових зустрічей та переговорів.

Фоновий комерційний звук відповідає за підтримку привабливої​​та сприятливої ​​музичної обстановки, формування позитивного ставлення до бренду та своєчасне подання необхідної рекламної інформації. До того ж існує спеціальний додаток, що дозволяє швидко та зручно контролювати всю систему озвучування. За допомогою програми можна керувати звуковими налаштуваннями, регулювати фонове озвучення за часом або змінювати графік відтворення.

Технічно фонове музичне озвучування складається із джерела звуку, підсилюючої апаратури та акустичних систем. Готовий комплект звукового обладнання для комерційних приміщень зазвичай включає звуковий процесор для перетворення цифрового сигналу, багатозонний підсилювач потужності, еквалайзер для налаштування частот, селектори звуку, мікрофони оповіщення, а також спеціальний набір колонок.

Компанія Streamline – обізнані спеціалісти у галузі проектування різних систем комерційного звуку. Професіонали Streamline допоможуть Вам легко знайти готове рішення звукового обладнання та створити індивідуальну систему фонового озвучування приміщень для успішного розвитку будь-якого комерційного бізнесу.

ЩО МИ МОЖЕМО ВАМ ЗАПРОПОНУВАТИ?

Управление звуком с телефона

Управління звуком з телефону

Команди надходять з телефону через локальну мережу або інтернет і потрапляють до головного процесора, який у свою чергу керує аудіо-відео апаратурою системи фонового звуку. Завдяки цьому, ви можете керувати системою де б ви не знаходилися.

[:ru]Профессиональный дисплей Samsung 4K Signage Display[:]

Професійні SMART дисплеї Samsung

Дисплеї зі світлодіодним підсвічуванням Samsung QBR відрізняється тонким корпусом, високоякісним зображенням з роздільною здатністю UHD, а також інтелектуальною системою масштабування контенту з низькою роздільною здатністю до UHD якості.

Проект, установка и обслуживание Audac умный дом
Проект, установка и обслуживание Nuvo умный дом
Проект, установка и обслуживание Bose умный дом
Проект, установка и обслуживание JBL умный дом
Проект, установка и обслуживание Key digital умный дом
Проект, установка и обслуживание Samsung умный дом
Проект, установка и обслуживание SCP умный дом
Проект, установка и обслуживание Monitor Audio умный дом
Проект, установка и обслуживание Yamaha умный дом
Проект, установка и обслуживание Sonance умный дом