Клімат

КОМФОРТНЕ УПРАВЛІННЯ ТЕМПЕРАТУРОЮ В РОЗУМНОМУ БУДИНКУ

Правильна температура та чисте повітря в домі сприяють не лише комфортним умовам життя, але й є основною запорукою здоров’я людини. Саме тому Розумний будинок має багатофункціональну систему керування кліматом. Розумна система автоматично регулює температуру та якість повітря, забезпечує економне опалення, якісне кондиціювання, виконує своєчасну вентиляцію і точний контроль рівня вологості у всіх приміщеннях.

Розумний будинок керує всіма параметрами клімату, веде незалежний термоконтроль приміщень та підтримує різну температуру в окремих кімнатах одночасно. Алгоритми управління кліматом в Розумному будинку контролюють правильну роботу кондиціювання та опалення, не допускаючи конфлікту систем. Спеціальні розумні датчики відстежують рівень вологості та чистоту повітря. На основі отриманих з датчиків даних розумна система включає у необхідних зонах будівлі процес фільтрації, осушення чи зволоження повітря.

Автоматичне керування цілодобово підтримуватиме оптимальну температуру в денному та нічному режимі, виконуючи задані сценаріями алгоритми керування для різних кімнат. Автоматичні сценарії дозволяють змінювати температурні режими за розкладом або створити окремий постійний мікроклімат у спеціальних приміщеннях будинку, що потребують особливих кліматичних умов. Наприклад, додатковий обігрів ванної кімнати або постійне зниження вологості повітря у бібліотеці. Сценарії клімату надають логічне керування залежно від часу доби чи дня тижня.

Розумний будинок дозволяє керувати кліматом у всьому будинку за допомогою зручних центральних панелей або єдиної програми на телефоні чи планшеті. Замість витрачання часу на пошуки різних пультів від кондиціонера чи обігрівача, достатньо натиснути одну кнопку запуску автоматичного сценарію і програма сама вирівняє вологість та температуру, заощадивши при цьому електроенергію. Таким чином, наявність комплексної системи клімату позбавляє від багатьох повсякденних турбот і необхідності самостійно стежити за споживанням енергії. Адже Розумна технологія керування охоплює всі кліматичні системи в будівлі і, залежно від заданих сценаріїв, задіює лише ті прилади, які будуть найбільш ефективними та найменш енерговитратними на даний момент.

Правильна робота комплексної системи керування кліматом безпосередньо залежить від якості її проектування. Враховуючи багато років успішного досвіду роботи, Streamline має всі професійні навички створення кращих кліматичних технологій Розумного будинку на базі сучасного обладнання. Спеціалісти компанії Streamline розроблять для Вас злагоджену єдину систему управління кліматом, яка подарує бажаний комфорт та подбає про Ваше здоров’я.

управление климатом в умном доме
Проект, установка и обслуживание IntesisBox умный дом
Проект, установка и обслуживание AMX умный дом
Проект, установка и обслуживание Highcross умный дом
Проект, встановлення та обслуговування Ajax розумний будинок
Проект, установка и обслуживание Jung умный дом
Проект, установка и обслуживание Zennio умный дом
управление климатом

Сценарії клімату

 

  • режим “Комфорт”. Обігрів +21 С ° охолодження + 24 с °
  • режим “Нічний”. Обігрів +19 С° охолодження + 26 с °
  • режим “очікування”. Обігрів + 17 С ° охолодження +28 с °
  • Режим “відпустка”Обігрів + 10 С ° охолодження +35 С°

ПЕРЕВАГИ РОЗУМНОГО КЛІМАТУ

замислюєтеся над тим, чи необхідна мені така система?

розгляньте очевидні переваги.

коли ми вранці прокидаємося, включається режим “Комфорт«, ми займаємося своїми справами, йдучи з дому активуємо функцію» вимкнути Все«, крім того, що вимкнеться освітлення і всі електропобутові прилади, які в нашу відсутність не потребують живлення, система клімату перейде в режим» очікування”, в літній час по сонячній стороні закриються штори (ролети). По суті в більшості випадків джерела тепла або холоду просто відключаться, і будуть підтримувати температуру Обігрів +17с° охолодження +28С°.

Після повернення додому з вулиці, при включенні освітлення в передпокої, система автоматично перейде в режим «Комфорт» і досить швидко і економно, не включаючись на 100% своєї потужності вийде на задану температуру.

За таймером або спеціальній команді, ввечері вся система перейде в Режим «Нічний», який триватиме до ранку.

Якщо ми їдемо надовго, є режим “відпустка”, коли температурний режим підтримується в такому діапазоні, щоб не нашкодити техніці, підлогового покриття, і не дати замерзнути водяній системі обігріву.
Природно, що конкретні температури в кожному режимі залежать тільки від побажання замовника.

управление кондиционированием

Великий діапазон функцій

Велика функціональність дозволяє створити мікроклімат і значно економити

управление климатом

Термоконтроль

Незалежна терморегуляція різних приміщень: спальні, кухні, дитячої кімнати та ін.

умный дом

Безпека

Забезпечується за рахунок своєчасного реагування на надзвичайні ситуації: порушення цілісності труб, виходу з ладу модулів системи опалення, відмови або поломки електричного нагрівального кабелю (тепла підлога). І система сповістить Вас про аварію