Локальні мережі

ЛОКАЛЬНІ МЕРЕЖІ ІЗ ЗАХИСТОМ ІНФОРМАЦІЇ

 

На сьогоднішній день сучасні технології локальних мереж активно застосовуються для створення різних систем зв’язку та передачі електронних даних. Локальні мережі дозволяють передавати будь-які обсяги мультимедійного контенту із серверів зберігання даних та інших пристроїв. Локальна мережа Розумного будинку представляє собою будування чіткої інформаційної інфраструктури, яка здійснює єдине підключення пристроїв між собою. Технологія структурованих кабельних мереж гарантує швидкісний безперебійний зв’язок, зручне зберігання будь-яких даних та підвищений захист пристроїв від небажаних атак хакерів.

Розумний будинок проектується на базі локальної мережі, як засобу передачі всіх необхідних даних. Локальна мережа Розумного будинку забезпечує правильне функціонування всіх систем будівлі, оскільки відповідає за своєчасну відправку та розподіл інформації про стан усіх приміщень. На додаток до всього іншого, правильна архітектура та логічне налаштування локальної мережі гарантує взаємодію безлічі інформаційних сервісів різного призначення, створюючи ефективне керування всіма системами Розумного будинку з будь-якого пристрою. Більше того, структурована локальна мережа дозволить контролювати доступ на територію за допомогою розпізнавальних біометричних систем або будь-якої миті надіслати докладний звіт із відеокамер на запит господаря.

Локальна мережа системи Розумного будинку може проектуватися за допомогою дротових або бездротових технологій, кожна з яких має свої незамінні переваги. Бездротова локальна мережа – це гарантована зручність зв’язку, що дозволяє легко підключити велику кількість пристроїв і одночасно позбавитися маси дротяних кабелів. Найбільш популярною бездротовою технологією на сьогоднішній день є загальновідомий Wi-Fi. Дротова локальна мережа, у свою чергу, дозволяє передавати великі масиви даних і забезпечує швидке, якісне та безперебійне з’єднання.

Компанія Streamline легко реалізує розумну технологію локальної мережі в квартирі, заміському домі або будь-якій комерційній будівлі. Співробітники компанії підбирають лише надійне, високопродуктивне та якісне обладнання. Застосування новітніх технологій локальних мереж дає можливість зручного та комфортного управління не тільки системами зв’язку, але й рештою компонентів Розумного будинку. Адже саме детальне планування локальної мережі професіоналами Streamline дозволить Вам повністю відчути весь спектр переваг сучасної технології Розумний будинок.

Гарантии

Бесперебойная работа сети

Захист

від хакерських атак і промислового шпигунства

Безпека

Зберігання та доступність інформації

Сервіс

досвідчені співробітники, доступні 24/7

локальные сети

Як ми працюємо?

Аналіз потреб клієнта

Надаємо варіанти

Узгодження та впровадження

Налагодження та налаштування

СТВОРЕННЯ ТА

ОБСЛУГОВУВАННЯ

МЕРЕЖ

Правильна архітектура і логічна настройка мережі є запорукою стабільної і надійної роботи. Тому монтаж і обслуговування локальних мереж у вашому офісі краще довірити компанії Streamline. У нас найкращі ціни! Звертайтесь!

НАЛАШТУВАННЯ МЕРЕЖ ВІД STREAMLINE

 

Безпека даних і захист від несанкціонованого доступу

Ідеальна робота не тільки окремого персонального комп’ютера, але і високошвидкісна робота цілої мережі! Звертайтесь!