РОЗУМНІ СИСТЕМИ ВІДЕОНАГЛЯДУ

СИСТЕМИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

На сьогоднішній день найбільш поширеною охоронною системою будівель та територій є встановлення відеоспостереження. Адже система спостереження відлякує грабіжників і запобігає крадіжці або псуванню майна. А матеріали з камер відеоспостереження гарантовано допоможуть у будь-якій спірній ситуації. Камери спостереження встановлюються у будь-яких видах приміщень, від приватних квартир, заміських будинків та котеджів до робочих офісів, магазинів, ресторанів та торгових центрів, а особливо відеозапис необхідний на виробничих та промислових територіях.
Охоронне обладнання для спостереження складається із стратегічно розміщених відеокамер, пристроїв запису (відеореєстратори) та відтворення зображення (монітори). Пристрої відрізняються призначенням та способом передачі сигналу. Відповідно для формування готової системи відеоспостереження правильна кількість необхідного обладнання підбирається в залежності від необхідних завдань, вимог безпеки і розмірів об’єкта, що охороняється.
Система відеоспостереження може складатися з аналогового чи цифрового обладнання. Аналогове спостереження досить популярне завдяки доступній ціні. Однак, цифрові моделі та інші пристрої спостереження є більш технологічними. Цифрові камери передають картинку з високою якістю запису зображення, можливістю віддаленого мережного доступу до системи, а також простотою монтажу пристроїв та легкістю настроювання обладнання. Завдяки якості відтворення та деталізованому зображенню цифрове обладнання дозволяє легко встановити особистість зловмисника і, таким чином, раніше відреагувати на незаконні дії.
До того ж охоронні пристрої відеоспостереження можуть мати дротовий та бездротовий спосіб передачі сигналу від камери до реєстратора. Бездротовий сигнал передається через мережу Wi-Fi. Бездротовий тип з’єднання вважається менш надійним, але зручнішим, тому що позбавляє трудомісткого процесу прокладання сигнальних кабелів між компонентами системи відеоспостереження. Також існують камери внутрішнього та зовнішнього використання. Зовнішні та внутрішні камери відеоспостереження мають різний рівень захисних функцій, що оберігають пристрої від впливу навколишнього середовища. Як правило, зовнішні або вуличні камери виготовлені із міцних матеріалів, тому захищені від дощу, вітру та снігу.
Крім того, обладнання для спостереження відрізняється розміром пристроїв для ведення відео фіксації. А вид конструкції камер може бути корпусним та купольним. Вуличне відеоспостереження найчастіше здійснюється за допомогою корпусних циліндричних камер, а купольні моделі, у свою чергу, широко використовуються у магазинах, торгових центрах, банках чи офісних установах. Без сумніву, наявність системи відеоспостереження значно підвищує рівень безпеки та захисту будь-якої будівлі від зловмисників.
Компанія StreamLine давно спеціалізується на підборі та встановленні відеоспостереження найкращих виробників зі світовим ім’ям. Професійні співробітники допоможуть у виборі функціональних пристроїв, їх якісному підключенні та швидкому налаштуванні ідеальної системи відеоспостереження як для житлових, так і промислових об’єктів. StreamLine створить для Вас індивідуальну охоронну систему спостереження виключно з сертифікованого обладнання, яка зможе цілодобово стежити за Вашою безпекою.

СУЧАСНІ
СИСТЕМИ ВІДЕОНАГЛЯДУ

Цілодобовий контроль за будь-яким об’єктом

Конфіденційність

Повний захист даних клієнта

Контроль безпеки

Запобігання протиправним діям та постійний контроль

Надійний захист

Ми гарантуємо безпеку своїх клієнтів

Підтримка 24/7

Цілодобова безперебійна робота всіх систем

система умный дом

Які системи можна встановити?

Ми можемо створити індивідуальний проект під будь-який ваш запит

Індивідуальна система

сигналізації та оповіщення

Готові рішення

для захисту приміщень будь-якого призначення

Відеоспостереження

установка датчиків і камер

Віддалений контроль

можливість управління з будь-якого пристрою

Проект, установка и обслуживание Hikvision видеонаблюдение
Проект, установка и обслуживание Dahua видеонаблюдение
Проект, установка и обслуживание Ajax умный дом
Проект, установка и обслуживание Satel оборудования
Проект, установка и обслуживание оборудования Tiras