Системи безпеки

РОЗУМНА СИСТЕМА ОХОРОНИ

Розумний будинок містить в собі інтелектуальну охоронну систему, яка відповідає за захист об’єктів від проникнення, відеоспостереження та пожежну сигналізацію. Інтеграція різних видів охоронних систем із Розумним будинком дозволяє легко оптимізувати роботу відеокамер, швидко синхронізувати отриману з датчиків інформацію та оперативно виявити загрози, а головне – вчасно попередити власника про небезпеку. Розумна захисна система забезпечує охорону приміщень будь-якого призначення, захист сейфових кімнат і контроль зовнішніх периметрів приватних будинків.

Розумна система стежить не тільки за безпекою всіх приміщень будівлі, але також відповідає за контроль території, що охороняється. Автоматизація охоронних функцій Розумного будинку забезпечує керування замками та двигунами зовнішніх воріт, контроль безпечної роботи електроприладів, перевірку стану газових, водопровідних та протипожежних систем будівлі. Інтелектуальне відеоспостереження цілодобово стежить за всім периметром. Датчики реагують на найменший рух, відправляють сигнал тривоги на блок керування і центральний контролер моментально виводить зображення з відеокамер на екран. Більш того, розумна технологія може швидко перетворити будь-який найближчий пристрій, смартфон або телевізор, на монітор для трансляції відео з камер спостереження або ж вхідного домофона.

Безумовно, об’єднання охоронної сигналізації з Розумним будинком створює високий рівень безпеки та комфортне керування захистом завдяки єдиному додатку на смартфоні, планшеті або настінній панелі. Розумна програма дозволяє дистанційно контролювати всі необхідні функції та оперативно отримувати повідомлення про події. Зовсім немає потреби перед відходом самостійно перевіряти всі кімнати. Достатньо натиснути лише одну кнопку для закриття штор і ролет, вимикання світла у всій будівлі або зупинки подачі води. Насамперед, Розумний будинок сам потурбується про включення сигналізації та ефективне відключення всіх інженерних систем будівлі, звичайно ж, крім резервних. А сценарій імітації присутності забезпечить надійний захист будинку поки господарі у тривалому від’їзді.

Як правило, розумні системи домашньої безпеки розрізняють на виділені та автономні. Автономна охоронна сигналізація включає звукову сирену та повідомляє про небезпеку лише господаря будинку. А виведена – повідомляє власника і безпосередньо з’єднується з охоронною службою для виклику підкріплення. На довершення всього, Розумна система безпеки має широкий вибір дротових і бездротових датчиків для виявлення будь-якого виду загроз. У поєднанні з цілодобовим відеоспостереженням, захист та безпеку будівлі гарантують вуличні датчики руху, відкриття дверей або розбиття скла, а також димо-теплові датчики та датчики затоплення. Кожна система безпеки проектується так, щоб жодна камера або датчик не псували дизайн і не кидалися у вічі.

Компанія Streamline забезпечує гнучкий підбір та якісний монтаж обладнання різної складності та призначення. Усі пристрої підбираються з огляду на останні актуальні новинки міжнародного ринку. Streamline розробить для Вас індивідуальний проект розумної системи безпеки або надасть найкращі готові рішення для охорони будинку. Система безпеки запобігає будь-яким надзвичайним ситуаціям, гарантує збереження території, а також суворий захист усіх особистих даних, приносячи мир і спокій у кожен дім.

СУЧАСНІ
СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ

Цілодобовий контроль за будь-яким об’єктом

Конфіденційність

Повний захист даних клієнта

Контроль безпеки

Запобігання протиправним діям та постійний контроль

Надійний захист

Ми гарантуємо безпеку своїх клієнтів

Підтримка 24/7

Цілодобова безперебійна робота всіх систем

система умный дом

Які системи можна встановити?

Ми можемо створити індивідуальний проект під будь-який ваш запит

Індивідуальна система

сигналізації та оповіщення

Готові рішення

для захисту приміщень будь-якого призначення

Відеоспостереження

установка датчиків і камер

Віддалений контроль

можливість управління з будь-якого пристрою

Проект, установка и обслуживание Hikvision видеонаблюдение
Проект, установка и обслуживание Dahua видеонаблюдение
Проект, установка и обслуживание Ajax умный дом
Проект, установка и обслуживание Satel оборудования
Проект, установка и обслуживание оборудования Tiras