Управління освітленням

УПРАВЛІННЯ ОСВІТЛЕННЯМ В РОЗУМНОМУ БУДИНКУ

Легке керування вашим освітленням

 

Однією із заслужено важливих складових сучасного Розумного будинку є технологія автоматичного керування освітленням, яка зручно та раціонально контролює рівень світла всередині будівлі та за її межами. Розумна система дистанційно контролює освітлення у всьому будинку, а також управляє автоматикою ролет або ж віконних штор, гарантуючи при цьому енергозбереження та зменшення витрат на електроенергію. Технологія розумного освітлення може створити підходящу атмосферу в кожній кімнаті, використовуючи сценарії управління, а також відлякати зловмисників та запобігти злому, імітуючи ефект присутності людей у ​​будинку.

Розумні вимикачі і таймери керують світлом, підтримуючи правильний рівень яскравості освітлення будинку залежно від часу доби. Також розумне освітлення синхронізується з датчиками присутності. Миттєво визначаючи наявність людей у ​​кімнаті, система самостійно вмикає та вимикає світло. Більше того, технологія керування освітленням також оптимізує роботу пристроїв, відповідальних за поведінку природного світла, опускаючи та піднімаючи штори або жалюзі з метою економії електроенергії.

Глобальна система автоматизації всіх джерел світла в будівлі позбавляє власника від установки зайвих вимикачів, оскільки забезпечує дистанційне керування. Технологія надає великі можливості контролю системи за допомогою розумних вимикачів, універсальних пультів керування або додатку на особистому мобільному пристрої. Зручна мобільна програма дозволяє віддалено змінювати всі доступні функції та без зусиль включити для себе максимально комфортне освітлення ще по дорозі додому.

Однак найбільш комфортна та сучасна функція технології Розумний будинок – можливість використання світлових сценаріїв. Сценарії освітлення дозволяють один раз налаштувати всю роботу системи в автоматичному режимі і запустити заздалегідь збережені групи одним натисканням, автотаймером або шляхом спрацювання датчика руху. Технологія заздалегідь оснащена набором стандартних режимів домашнього освітлення на всі випадки життя. Наприклад, режим свята забезпечить зміну інтенсивності освітлення та кольору ламп для створення веселої та радісної атмосфери у всьому будинку. А режим тривоги увімкне яскраве миготливе світло на всій території при виявленні загрози. З комплексним Розумним будинком можна використовувати не лише готові режими освітлення, але й спроектувати індивідуальні сценарії керування на власний смак. У процесі експлуатації Розумного будинку можна легко змінювати та заново зберігати будь-які сценарії освітлення самостійно, без виклику програміста.

Streamline надає гнучкі та функціональні рішення системи домашньої автоматизації освітлення. Команда спеціалістів Streamline розробить раціональну систему Розумний будинок, яка правильно й оптимально розподілятиме навантаження всієї електромережі будівлі. Адже професійна розробка повноцінної системи керування освітленням дозволить Вам не лише відчути максимальний комфорт, а й створити унікальний інтер’єр усіх приміщень.

Проект, установка и обслуживание Lutron умный дом
Проект, установка и обслуживание AMX умный дом
Проект, установка и обслуживание KNX умный дом
Проект, установка и обслуживание Zennio умный дом
Проект, установка и обслуживание ekinex умный дом
Проект, встановлення та обслуговування Ajax розумний будинок
Проект, установка и обслуживание Jung умный дом
Проект, установка и обслуживание FIBARO умный дом

ВОЗМОЖНОСТИ УМНОГО ОСВЕЩЕНИЯ

Настройка комфортного времени для снижения нагрузки на глаза.

  • Изменение уровня яркости.
  • RGB и RGBW освещение
  • Сценарное освещение — включение сразу нескольких групп освещения.
  • Суточные и астрономические таймеры.
  • Поддержание заданного уровня освещенности.
  • Функция «Выкл всё»

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ РОЗУМНЕ ОСВІТЛЕННЯ?

Чим воно відрізняється від традиційного?

умное освещение

Автоматичне включення

Відсутність ручного управління

управление умным домом

Дистанційна робота

Управління освітленням навіть в той час, коли вас немає вдома

управление освещением

Інтеграція

Можливість інтегрувати жалюзі в систему розумного освітлення