LOADING...

Системи безпеки

Системи безпеки

Сигналізація

Відеоспостереження

Захист від проникнення

СУЧАСНІ
СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ

Цілодобовий контроль за будь-яким об’єктом

Конфіденційність

Повний захист даних клієнта

Контроль безпеки

Запобігання протиправним діям та постійний контроль

Надійний захист

Ми гарантуємо безпеку своїх клієнтів

Підтримка 24/7

Цілодобова безперебійна робота всіх систем

система умный дом

РОЗУМНА СИСТЕМА ОХОРОНИ

Розумний будинок включає в себе інтелектуальну охоронну систему, яка відповідає за захист об’єктів від проникнення, відеоспостереження та пожежну сигналізацію. Інтеграція різних видів охоронних систем з розумним будинком дозволяє легко оптимізувати роботу відеокамер, швидко синхронізувати отриману з датчиків інформацію і оперативно виявити загрози, а головне – вчасно попередити власника про небезпеку. Розумна захисна система надає охорону приміщень будь-якого призначення, захист сейфових кімнат і контроль зовнішніх периметрів приватних будинків.

Розумна система стежить не тільки за безпекою всіх приміщень будинку, але також відповідає за контроль території, що охороняється. Автоматизація охоронних функцій розумного будинку забезпечує управління замками і двигунами зовнішніх воріт, контроль безпечної роботи електроприладів, перевірку стану газових, водопровідних і протипожежних систем будинку. Інтелектуальне відеоспостереження цілодобово стежить за всім периметром. Датчики реагують на найменший рух, відправляють сигнал тривоги на блок управління і центральний контролер моментально виводить зображення з відеокамер на екран. Більш того, розумна технологія може швидко перетворити будь-який найближчий пристрій, смартфон або телевізор, в монітор для трансляції відео з камер спостереження або ж вхідного домофона.

безумовно, об’єднання охоронної сигналізації з розумним будинком створює високий рівень безпеки і комфортне управління захистом завдяки єдиній програмі на смартфоні, планшеті або настінної панелі. Розумне додаток дозволяє дистанційно контролювати всі необхідні функції і оперативно отримувати повідомлення про події. Зовсім немає потреби перед відходом самостійно перевіряти всі кімнати. Досить натискання лише однієї кнопки для закриття штор і ролет, виключення світла у всій будівлі або зупинки подачі води. Перш за все, Розумний будинок сам потурбується про включення сигналізації та ефективне відключення всіх інженерних систем будівлі, звичайно ж, крім резервних. А розумний сценарій імітації присутності забезпечить надійний захист будинку поки господарі в тривалому від’їзді.

як правило, системи домашньої безпеки розрізняють на виділені і автономні. Автономна охоронна сигналізація включає звукову сирену і повідомляє про небезпеку тільки господаря будинку. А виведена-сповіщає власника і безпосередньо з’єднується з охоронною службою для виклику підкріплення. До довершення всього, Розумна система безпеки володіє широким вибором дротових і бездротових датчиків для виявлення будь-якого виду загроз. У поєднанні з цілодобовим відеоспостереженням, захист і збереження будинку гарантують вуличні датчики руху, відкриття дверей або розбиття скла, а також димо-теплові датчики і датчики затоплення. Кожна система безпеки проектується так, щоб жодна камера або датчик не псували дизайн і не кидалися в очі.

компанія Streamline забезпечує гнучкий підбір і якісний монтаж обладнання різної складності і призначення. Всі пристрої підбираються з урахуванням останніх актуальних новинок міжнародного ринку. Обтічність розробить для Вас Індивідуальний проект розумної системи безпеки або надасть кращі готові рішення охорони будинку. Система безпеки запобігає будь-які надзвичайні ситуації, гарантує збереження території, а також суворий захист всіх особистих даних, приносячи мир і спокій в кожен будинок.

які системи можна встановити?

Ми можемо створити індивідуальний проект під будь-який ваш запит

Індивідуальна система

сигналізації та оповіщення

Готові рішення

для захисту приміщень будь-якого призначення

Відеоспостереження

установка датчиків і камер

Віддалений контроль

можливість управління з будь-якого пристрою