LOADING...

Управління освітленням

Освітлення

Світлові сценарії

Енергозбереження

Штори

Дистанційне керування

Ефект присутності

УПРАВЛІННЯ ОСВІТЛЕННЯМ В РОЗУМНОМУ БУДИНКУ

Легке управління вашим освітленням

 

Однією з заслужено важливих складових сучасного розумного будинку є технологія автоматичного управління освітленням, яка зручно і раціонально контролює рівень світла всередині будівлі і за його межами. Розумна система Дистанційно контролює освітлення у всьому будинку, а також управляє автоматикою ролет або ж віконних штор, гарантуючи при цьому енергозбереження та зменшення витрат на електроенергію. Технологія розумного освітлення може створити відповідну атмосферу в кожній кімнаті, використовуючи сценарії управління, а також відлякати зловмисників і запобігти злом, імітуючи ефект присутності людей в будинку.

Розумні вимикачі і таймери керують світлом, підтримуючи правильний рівень яскравості освітлення будинку в залежності від часу доби. До того ж розумне освітлення синхронізується з датчиками присутності. Миттєво визначаючи наявність людей в кімнаті, система самостійно включає і вимикає світло. Більш того, технологія управління освітленням також оптимізує роботу пристроїв, відповідальних за поведінку природного світла, опускаючи і піднімаючи штори або жалюзі з метою економії електроенергії.

Глобальна система автоматизації всіх джерел світла в будинку позбавляє власника від установки зайвих вимикачів, так як забезпечує дистанційне керування. Технологія надає великі можливості по контролю системи за допомогою розумних вимикачів, універсальних пультів управління або Програми на особистому мобільному пристрої. Зручний мобільний додаток дозволяє віддалено змінювати всі доступні функції і без зусиль включити максимально підходяще для себе освітлення ще по дорозі додому.

Однак найбільш комфортна і сучасна функція технології Розумний будинок-можливість використання світлових сценаріїв. Сценарії освітлення дозволяють один раз налаштувати всю роботу системи в автоматичному режимі і запустити заздалегідь збережені групи одним натисканням, автотаймером або шляхом спрацьовування датчика руху. Технологія спочатку оснащена набором стандартних режимів домашнього освітлення на всі випадки життя. Наприклад, режим свята забезпечить зміну інтенсивності освітлення і кольору ламп для створення веселої і радісної атмосфери у всьому будинку. А режим тривоги включить яскраве миготливе світло на всій території при виявленні загрози. З комплексним розумним будинком можна використовувати не тільки готові режими освітлення, але і спроектувати індивідуальні сценарії управління на свій смак. В процесі експлуатації розумного будинку можна легко змінювати і заново зберігати будь-які сценарії освітлення самостійно, без виклику програміста.

Streamline надає гнучкі та функціональні рішення системи домашньої автоматизації освітлення. Команда фахівців Streamline розробить раціональну систему Розумний будинок, яка буде правильно і оптимально розподіляти навантаження всієї електромережі будівлі. Адже професійна розробка повноцінної системи управління освітленням дозволить Вам не тільки відчути максимальний комфорт, але і створити унікальний інтер’єр всіх приміщень.

управление освещением в умном доме
amx lutron
knx jung gira
надежный умный дом
lutron свет шторы
дизайн панели управления
управление шторами
smart day
knx lutron gira

ВОЗМОЖНОСТИ УМНОГО ОСВЕЩЕНИЯ

Настройка комфортного времени для снижения нагрузки на глаза.

  • Изменение уровня яркости.
  • RGB и RGBW освещение
  • Сценарное освещение — включение сразу нескольких групп освещения.
  • Суточные и астрономические таймеры.
  • Поддержание заданного уровня освещенности.
  • Функция «Выкл всё»

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ РОЗУМНЕ ОСВІТЛЕННЯ?

Чим воно відрізняється від традиційного?

умное освещение

Автоматичне включення

Відсутність ручного управління

управление умным домом

Дистанційна робота

Управління освітленням навіть в той час, коли вас немає вдома

управление освещением

Інтеграція

Можливість інтегрувати жалюзі в систему розумного освітлення