LOADING...

УМНЫЙ ДОМ Экономия средств.
Креативные решения.
ПОСМОТРЕТЬ умный дом
УМНЫЕ
ТЕХНОЛОГИИ
Продукция мировых брендов
Исполнение под ключ.
ПОДРОБНЕЕ умный дом
Климат
контроль
Создаем индивидуальные проекты
ПОДРОБНЕЕ умный дом

ПОДИВІТЬСЯ, ЯКИМ МОЖЕ СТАТИ ВАШ “СМАРТ ДЕНЬ”!

Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide

Розумний будинок

Розумний будинок-інтелектуальна система для зручного і комфортного життя, яка заслужено стала брендом дизайну приміщень в цивілізованому суспільстві. Проект Розумний будинок об’єднує всі сучасні технічні досягнення в один чітко налагоджений процес. Технологія відповідає за управління важливими функціями житлового будинку. Розумний будинок оптимізує роботу всіх інженерних систем, що відповідають за світло, клімат і звук, допомагає раціоналізувати енергоресурси, контролювати витрати електроенергії, а також забезпечує безпеку.

Незважаючи на численні елементи обладнання, використовувати Розумний будинок просто і комфортно. Завдяки повному комплексу Розумний будинок, кліматичні, освітлювальні та акустичні системи управляються лише одним додатком з доступним інтуїтивним дизайном. Проект розробляється фахівцями для кожного клієнта індивідуально, з урахуванням особистих переваг. Інтелектуальна технологія дозволяє створювати в програмі сценарії і оптимальні режими, які автоматично контролюють функції будинку, чітко дотримуючись необхідну послідовність дій.

Безсумнівно, інтелектуальна система Розумний будинок має на увазі складний набір різних технологій. Комплекс обладнання складається з чутливих датчиків, виконавчих пристроїв, елементів управління і головних контролерів централізованої системи будинку. Проект Розумний будинок охоплює освітлення, Клімат, аудіо та відео техніку, а також системи безпеки та локальні мережі. Сценарії розумного будинку приносять незамінну користь, так як швидко вирішують будь-які рутинні завдання.

Саме з’єднання всіх інженерних систем будинку в єдине ціле максимально сприяє комфортним автоматичним сценаріям. У той час як вибіркове використання систем перетворюється в звичайне управління світлом або температурою, яке витрачає зайву електроенергію або навіть згубно впливає на здоров’я. Наприклад, якщо в кімнаті підвищений рівень вуглекислого газу, за сценарієм Розумний будинок автоматично запустить вентиляцію. Або ж вирівняє мікроклімат приміщення і заощадить енергоресурси, якщо в програмах кондиціонера і теплої підлоги виник конфлікт температур.

Часто неправильне рішення технічних завдань розумного будинку призводить до незручностей. Компанія Streamline в першу чергу враховує всі побажання клієнта, допоможе правильно спроектувати і якісно реалізувати установку розумного будинку. Професіоналізм співробітників дозволяє підібрати ідеальне обладнання і спрогнозувати всілякі ризики ще на етапі проектування системи. А довгий досвід роботи дає можливість створити проект без зайвих витрат часу. Компанія використовує тільки передові технології від кращих світових брендів, тому легко гарантує якість продукції і точне виконання проекту.

Streamline допоможе легко втілити в життя Розумний будинок за допомогою найбільш модернізованих технологій і сертифікованого обладнання. Більш того, ми перетворимо купу пристроїв і кілометри проводів в корисний функціональний софт, управління яким стане суцільним задоволенням. Головне бажання, щоб кожному було приємно і затишно перебувати в своєму будинку. Адже Розумний будинок-прекрасна можливість заощадити час і присвятити його на більш важливі справи або цінне спілкування з близькими людьми.

НАПРЯМОК

У НАШИХ ПРОЕКТАХ МИ З’ЄДНУЄМО ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

УПРАВЛІННЯ ОСВІТЛЕННЯМ

Автоматичне керування світлом

УПРАВЛІННЯ КЛІМАТОМ

Комфортна температура в будь-який час року!

АУДІО

У вашому будинку Вам навіть звук підкоряється!

ВІДЕО

Запрограмуйте свій відеоформат!

СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ

Дійсно безпечний будинок

ЛОКАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Повна автоматизація

НАШІ ПРОЕКТИ

<

ЧОМУ НАС ВИБИРАЮТЬ?

як ми працюємо?

ми знаємо, як і на якому обладнанні зробити SMART проект. За нашими плечима більше 10 років досвіду.

наші напрацювання і рішення, які ми пропонуємо замовникам – це результат більше сотні реалізованих проектів абсолютно різної складності.

Ми — команда, для якої головне – це функціональні рішення, надійність і задоволення потреб наших клієнтів!

Этап 1
Запрос клиента. Предварительный расчет.
Этап 2
Согласование бюджета. Подготовка проекта.
Этап 3
Договор. Реализация проекта.
gira
RTI
умный дом модернизация
jung
ekinex
цена на систему умный дом
smart day
управление шторами
lutron свет шторы
amx lutron
надежный умный дом
дизайн панели управления