Oops...
Slider with alias default not found.
умный дом
умный дом
умный дом
int-home-sl1.jpg
РОЗУМНИЙ БУДИНОК
Економія коштів.
Творчі рішення.
РОЗУМНИЙ БУДИНОК
Економія коштів.
Творчі рішення.
int-home-sl1.jpg
РОЗУМНІ ТЕХНОЛОГІЇ
Продукція світових брендів
Виконання під ключ.
РОЗУМНІ ТЕХНОЛОГІЇ
Продукція світових брендів
Виконання під ключ.
int-home-sl1.jpg
КЛІМАТ КОНТРОЛЬ
Створюємо індивідуальні проекти.
КЛІМАТ КОНТРОЛЬ
Створюємо індивідуальні проекти.
previous arrow
next arrow

ПОДИВІТЬСЯ, ЯКИМ МОЖЕ СТАТИ ВАШ “СМАРТ ДЕНЬ”!

Розумний будинок

Розумний будинок – інтелектуальна система для зручного та комфортного життя, яка заслужено стала брендом дизайну приміщень у цивілізованому суспільстві. Проект Розумний будинок поєднує всі сучасні технічні досягнення в один чітко налагоджений процес. Технологія відповідає за керування важливими функціями житлової будівлі. Розумний будинок оптимізує роботу всіх інженерних систем, що відповідають за світло, клімат та звук, допомагає раціоналізувати енергоресурси, контролювати витрати електроенергії, а також забезпечує безпеку.

Незважаючи на численні елементи обладнання, використовувати Розумний будинок просто та комфортно. Завдяки повному комплексу Розумний будинок, кліматичні, освітлювальні та акустичні системи керуються лише одним додатком із доступним інтуїтивним дизайном. Проект розробляється фахівцями для кожного клієнта індивідуально, з урахуванням особистих побажань. Інтелектуальна технологія дозволяє створювати в програмі сценарії та оптимальні режими, які автоматично контролюють функції будинку, чітко дотримуючись необхідної послідовності дій.

Безперечно, інтелектуальна система Розумний будинок містить складний набір різних технологій. Комплекс обладнання складається з чутливих датчиків, виконавчих пристроїв, елементів керування та головних контролерів централізованої системи будівлі. Проект Розумний будинок охоплює освітлення, клімат, аудіо та відео техніку, а також системи безпеки та локальні мережі. Сценарії Розумного будинку приносять незамінну користь, тому що швидко вирішують будь-які рутинні завдання.

Саме поєднання всіх інженерних систем будинку в єдине ціле максимально сприяє комфортним автоматичним сценаріям. У той час як вибіркове використання систем перетворюється на звичайне керування світлом або температурою, яке витрачає зайву електроенергію або навіть згубно впливає на здоров’я. Наприклад, якщо в кімнаті підвищений рівень вуглекислого газу, за сценарієм Розумний будинок автоматично запустить вентиляцію. Або ж вирівняє мікроклімат приміщення та заощадить енергоресурси, якщо у програмах кондиціонера та теплої підлоги виник конфлікт температур.

Часто неправильне вирішення технічних завдань Розумного будинку призводить до незручностей. Компанія Streamline в першу чергу враховує всі побажання клієнта, допоможе правильно спроектувати та якісно реалізувати установку Розумного будинку. Професіоналізм співробітників дозволяє підібрати ідеальне обладнання та спрогнозувати всілякі ризики ще на етапі проектування системи. А багатолітній досвід роботи дозволяє створити проект без зайвих витрат часу. Компанія використовує лише передові технології від найкращих світових брендів, тому легко гарантує якість продукції та точне виконання проекту.

Streamline допоможе легко втілити в життя Розумний будинок за допомогою найбільш модернізованих технологій та сертифікованого обладнання. Більш того, ми перетворимо купу пристроїв та кілометри проводів на корисний функціональний софт, управління яким стане суцільним задоволенням. Головне бажання, щоб кожному було приємно та затишно перебувати у своєму домі. Адже Розумний дім – чудова можливість заощадити час та присвятити його важливішим справам або цінному спілкуванню з близькими людьми.

НАПРЯМОК

У НАШИХ ПРОЕКТАХ МИ З’ЄДНУЄМО ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

УПРАВЛІННЯ ОСВІТЛЕННЯМ

Автоматичне керування освітленням

УПРАВЛІННЯ КЛІМАТОМ

Комфортна температура в будь-який час року

УПРАВЛІННЯ АУДІО І ВІДЕО

У вашому будинку Вам навіть звук підкоряється

КОМЕРЦІЙНИЙ ЗВУК

Озвучування комерційних приміщень

СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ

Дійсно безпечний будинок

ЛОКАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Особиста інформація під захистом

СИСТЕМИ ВІДЕОНАГЛЯДУ

Розумне відеоспостереження

НАШІ ПРОЕКТИ

ЧОМУ НАС ВИБИРАЮТЬ?

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

Етап 1
Запит клієнта. Попередній розрахунок вартості розумного будинку
Етап 2
Погодження бюджету. Підготовка проекту розумного будинку
Етап 3
Договір. Встановлення та налаштування розумного будинку
Проект, установка и обслуживание Zennio умный дом
Проект, установка и обслуживание RTI умный дом
Проект, установка и обслуживание iPort умный дом
Проект, установка и обслуживание Jung умный дом
Проект, установка и обслуживание ekinex умный дом
Проект, установка и обслуживание Zennio умный дом
Проект, установка и обслуживание KNX умный дом
Проект, установка и обслуживание Lutron умный дом
Проект, установка и обслуживание IntesisBox умный дом
Проект, установка и обслуживание AMX умный дом
Проект, установка и обслуживание Highcross умный дом
Проект, установка и обслуживание Ajax умный дом